Zveřejněné dokumenty na úřední desce RSS kanál
  název zveřejněno od   zveřejněno do
Staša Aleš
Staša Aleš - informatika 7.AB 24.05.2020 30.05.2020
Staša Aleš - informatika 6.AB 24.05.2020 30.05.2020
Staša Aleš - přírodověda 4. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Staša Aleš - informatika 5.B 24.05.2020 30.05.2020
Staša Aleš - přírodověda 5. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Staša Aleš - vlastivěda 4. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Staša Aleš - vlastivěda 5. ročník 24.05.2020 30.05.2020
5.B
5.B - vlastivěda 24.05.2020 30.05.2020
5.B AJ 24.05.2020 30.05.2020
5.B - informatika 24.05.2020 30.05.2020
5.B - přírodověda 24.05.2020 30.05.2020
5.B 24.05.2020 30.05.2020
5.A
5.A 24.05.2020 30.05.2020
5.A - přírodověda 24.05.2020 30.05.2020
4.B
4.B - přírodověda 24.05.2020 30.05.2020
4.B 24.05.2020 30.05.2020
4.A
4.A - vlastivěda 24.05.2020 30.05.2020
4.A - přírodověda 24.05.2020 30.05.2020
4.A 24.05.2020 30.05.2020
2.B
2.B 24.05.2020 30.05.2020
Řeháková Veronika
Řeháková Veronika - dějepis 6.A 24.05.2020 30.05.2020
Řeháková Veronika - anglický jazyk 6.A 24.05.2020 30.05.2020
Řeháková Veronika - dějepis 7.B 24.05.2020 30.05.2020
Řeháková Veronika - německý jazyk 7. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Řeháková Veronika - německý jazyk 8. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Řeháková Veronika - německý jazyk 9. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Řeháková Veronika - dějepis 8.B 24.05.2020 30.05.2020
Neradová Irena
Neradová Irena - fyzika 7. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Neradová Irena - fyzika 8. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Neradová Irena - fyzika 9. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Neradová Irena - chemie 8. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Neradová Irena - chemie 9. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Neradová Irena - fyzika 6. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Miřejovská Lenka
Miřejovská Lenka - informatika 5.A/B 24.05.2020 30.05.2020
Miřejovská Lenka - matematika 6.B 24.05.2020 30.05.2020
Miřejovská Lenka - informatika 6.A/B 24.05.2020 30.05.2020
Miřejovská Lenka - informatika 7.A/B 24.05.2020 30.05.2020
Miřejovská Lenka - volitelné Informační technologie 6.A/B 24.05.2020 30.05.2020
Miřejovská Lenka - volitelné Informační technologie 7.A/B 24.05.2020 30.05.2020
Lammrová Lucie
Lammrová Lucie - zeměpis 8. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Lammrová Lucie - český jazyk 6.B 24.05.2020 30.05.2020
Lammrová Lucie - zeměpis 6.B 24.05.2020 30.05.2020
Lammrová Lucie - český jazyk 8.A 24.05.2020 30.05.2020
Kvaček Jakub
Kvaček Jakub - anglický jazyk 9.A 24.05.2020 30.05.2020
Kvaček Jakub - anglický jazyk 7.A 24.05.2020 30.05.2020
Kvaček Jakub - anglický jazyk 6.B 24.05.2020 30.05.2020
Kulhánková Iva
Kulhánková Iva - matematika 9.A 24.05.2020 30.05.2020
Kulhánková Iva - matematika 8.B 24.05.2020 30.05.2020
Kalhous Hynek
Kalhous Hynek - matematika 6.A 24.05.2020 30.05.2020
Joštová Petra
Joštová Petra - český jazyk 9.A 24.05.2020 30.05.2020
Joštová Petra - český jazyk 8.B 24.05.2020 30.05.2020
Joštová Petra - český jazyk 7.B 24.05.2020 30.05.2020
Jiřincová Kristýna
Jiřincová Kristýna - anglický jazyk 5.B 24.05.2020 30.05.2020
Jiřincová Kristýna - anglický jazyk 9.A 24.05.2020 30.05.2020
Jiřincová Kristýna - anglický jazyk 8.A/B 24.05.2020 30.05.2020
Jiřincová Kristýna - anglický jazyk 7.B 24.05.2020 30.05.2020
Jiřincová Kristýna - anglický jazyk 6.A/B 24.05.2020 30.05.2020
Jelínek Petr
Jelínek Petr - přírodopis 6. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Jelínek Petr - přírodopis 7. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Jelínek Petr - přírodopis 9. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Jelínek Petr - přírodopis 8. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Havel Jan
Havel Jan - Dějepis 7.A 24.05.2020 30.05.2020
Havel Jan - Dějepis 8.A 24.05.2020 30.05.2020
Havel Jan - Zeměpis 9.A 24.05.2020 30.05.2020
Havel Jan - Dějepis 9.A 24.05.2020 30.05.2020
Faltová Michala
Faltová Michala - český jazyk 6.A 24.05.2020 30.05.2020
Faltová Michala - český jazyk 7.A 24.05.2020 30.05.2020
Faltová Michala - dějepis 6.B 24.05.2020 30.05.2020
Faltová Michala - ruský jazyk 7. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Faltová Michala - ruský jazyk 8. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Dvořáková Radka
Dvořáková Radka - matematika 8. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Dvořáková Radka - matematika 7. ročník 24.05.2020 30.05.2020
Borkowska Ludmila
Borkowska Ludmila - zeměpis 6.A 24.05.2020 30.05.2020
Borkowska Ludmila - zeměpis 7. ročník 24.05.2020 30.05.2020
2.A
2.A - přehled 24.05.2020 30.05.2020
2.A 24.05.2020 30.05.2020
3.B
3.B 24.05.2020 30.05.2020
3.A
3.A 24.05.2020 30.05.2020
1.B
1.B 24.05.2020 30.05.2020
1.A
1.A 24.05.2020 30.05.2020

  zobrazit dokumenty v archivu